Ürünleriniz Orjinal mi?

Satış yaptığımız tüm ürünlerimiz orijinaldır. Markanın resmi sitelerine girerek orjinallik kontrolü yapabilirsiniz. Likitlerin detaylı fotoğraflarını çekip likit markasının resmi mail adresine iletebilirsiniz. Firmalar bu maillere cevap vermektedirler. Ayrıca birçok markanın yetkili satış sertifikasına sahibiz.

 

Ücretsiz Kargo Mevcut mu?

Tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo ile ücretsiz gönderilmektedir.

 

Kapıda Ödeme Mevcut mu?

Evet mevcut, siparişlerinizi kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

 

Kargom Nerede Nasıl Öğrenebilirim?

Sipariş sonrasında kargo takipleri aynı gün 18.00-20.00 saatleri arasında sisteme işlenmektedir. Mail adresiniz ile sisteme giriş yapıp siparişlerim kısmından kargo takip numaranıza bakabilirsiniz. Ayrıca mail adresinize kargo takip numaraları işlendiğinde mail atılmaktadır.

 

Vermiş Olduğum Sipariş Bana Ne Zaman Ulaşır?

Hafta içi saat 16:00’a kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargo yapmaktayız. Hafta sonu gelen siparişler pazartesi günü gönderilecektir. Gönderim yaptığımız il İstanbul olup ortalama 1-2 iş gününde kargo firması tarafından tarafınıza teslimat yapılacaktır.

 

Vermiş Olduğum Siparişi Nasıl İptal Edebilirim?

Vermiş olduğunuz bir siparişi iptal etmek için WhatsApp destek hattımızdan veya iletişim sayfasında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Elektronik Sigara, Sigarayı Bıraktırır mı?

Sigarayı bırakma eyleminin ilk adımı kendi zihninizde başlar. Sigarayı bırakma niyetine girip bu düşünceyi kafanızda sağlam temeller üzerine oturtursanız elektronik sigara size yardımcı olabilecek en kuvvetli yardımcı olacaktır. Elektronik sigara sayesinde hem sigara alışkanlığının yerini doldurabilir hem de adım adım nikotin bağımlılığınıza elveda diyebilirsiniz.

Product added to compare.