Halo Salt Likit 30ml - Halo ultra salt likit çeşitleri en uygun fiyat

Halo

Halo Ultra Salt

Halo ultra salt likit serisi, daha yumuşak bir buhar deneyimi için salt bazlı nikotin kullanan Ultra Tuzlarından yapılmıştır. Ultra Salt Nic, düşük güçlü cihazlarda kullanılacak yüksek konsantrasyonlu nikotin eLikitleridir. Farklı olmayan şey kalitedir. Standart e-sıvılarımız gibi güzel tuzlarımız, yalnızca güvenebileceğiniz kaliteli malzemelerden yapılır. Her zevke ilk etapta neden bizi seçtiğinizi hatırlatacak. Kaliteye olan bağlılığımız emsalsiz kalır.

Orjinal Halo Salt Likit 30ml Fiyat

Bir kez Halo salt likit ile özel bir şeyin peşinde olduğunuzu anlayacaksınız. Çok güçlü ama yine de çok akıcı. Ne kadar ileri gittiğine şaşırabilirsiniz. Ve tatlar bildiğiniz ve sevdiğiniz ama daha önce hiç yaşamadığınız tatlar!

Halo Salt Likit Yorum

Bir vuruş güzel salt vape likit ve özel bir şeyin peşinde olduğunuzu anlayacaksınız. Çok güçlü ama yine de çok akıcı. Bu buhar likitin ne kadar ileri gittiğine şaşırabilirsiniz. Siz hiç yanmanıza gerek kalmadan sigara içen kişinin arzusunu tatmin ederler. Ve lezzetli tatlar - bildiğiniz ve sevdiğiniz ama daha önce hiç yaşamadığınız tatlar!

Aktif filtreler

Product added to compare.