Dinner Lady Türkiye - Dinner Lady premium likit çeşitleri en uygun fiyat

Dinner Lady

Dinner Lady Türkiye

Dinner Lady’nin e-likitlerini denedikten sonra, neden daha fazla insanın Dinner Lady buhar ailemize katıldığını ve bugün dünya pazarında bulunan en iyi ve enfes e likit tadı karışımlarından bazılarından faydalandığını anlayacaksınız. İster tatlı ister meyveli, ister geleneksel tütün karışımı olsun, tercihiniz ne olursa olsun, size uygun e-likitleri var! Blackberry Crumble, Berry Tart, Cornflake Tart, Limonlu Tart, Sütlaç, Yaz Tatili Eliquids ve Çilekli Muhallebi elikit dahil çok çeşitli Dinner Lady likitler.

Dinner Lady 60ml Fiyat

İster e-sigaralarda yeni olun, ister deneyimli bir kullanıcı olun, neden daha fazla insanın Dinner Lady likit ailesine katıldığını ve bugün dünya pazarında bulunan en iyi ve enfes tat karışımlarından bazılarından faydalandığını anlayacaksınız.

Dinner Lady Orjinal Likit Yorum

Dinner Lady eLiquid İngiltere'de yapılan bir dizi birinci sınıf tatlı temalı e-likit. Dinner Lady, belki de daha çok, piyasaya sürüldüğünde buhar sahnesinde patlayan ödüllü Lemon Tart e-Likitiyle tanınır. Ayrıca Summer Holidays adı altında bir Fruity Ice serisi ve Tuck Shop adı altında bir Sweets serisi de yapıyorlar. 

Aktif filtreler

Product added to compare.